PRZESZKODY TRENINGOWE

Featured Image

PRZESZKODY TRENINGOWE

Stanowią kluczowy element każdego ośrodka jeździeckiego i są nieodzownym narzędziem w doskonaleniu umiejętności jeźdźca i konia. Nasze przeszkody treningowe zostały specjalnie zaprojektowane, aby dostarczyć Państwu nie tylko wszechstronnego narzędzia do treningu, ale także zapewnić bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

TRWAŁOŚĆ I SOLIDNE WYKONANIE

Nasze przeszkody treningowe charakteryzują się trwałością i solidnym wykonaniem. Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wpływ warunków atmosferycznych. Dzięki temu mamy pewność, że Państwa przeszkody posłużą przez wiele sezonów treningowych.

DOSTOSUJEMY SIĘ DO PAŃSTWA POTRZEB

Oprócz standardowych przeszkód treningowych, możemy dostosować produkty do Państwa indywidualnych potrzeb. Nasz zespół projektowy jest gotowy pomóc w realizacji wszelkich pomysłów i stworzyć przeszkody idealnie dopasowane Państwa ośrodka jeździeckiego.

BOGATA OFERTA SPEŁNIAJĄCA OCZEKIWANIA

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą przeszkód treningowych i do skorzystania z naszego doświadczenia, które pomoże Ci osiągnąć sukces w jeździectwie. Jako producenci przeszkód jeździeckich od ponad czterdziestu lat, jesteśmy pewni, że znajdą Państwa u mnie rozwiązania, które spełnią oczekiwania.

ZESTAW TRENINGOWY ROZBUDOWANY

KATALOG DO POBRANIA

Przeszkody Treningowe

Przeszkody Treningowe

22 950 zł netto + 23% VAT 5278,50 zł

RAZEM 28228,50 zł

ZESTAW TRENINGOWY PODSTAWOWY

KATALOG DO POBRANIA

ZAPRASZAMY NA KONSULTACJĘ

KONTAKT

FACEBOOK – GALA inż. WŁODZIMIERZ UCHWAT

https://www.facebook.com/GalaInzWlodzimierzUchwat

KATALOGI DO POBRANIA