ZAWODY JEŹDZIECKIE CSI** 2024

Featured Image

Zawody Jeździeckie CSI** 2024

W dniach 11 – 14.04.2024 na hipodromie JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim odbędą się międzynarodowe zawody jeździeckie rangi CSI** z pulą nagród 215 000 zł

Zawody CSI** to konkursy w skokach przez przeszkody firmowane przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). Rozgrywane będą codziennie trzy konkursy: mała runda (wys. przeszkód do 120 cm), średnia runda 130 cm i duża runda 140 cm.

W niedzielę 14 kwietnia 2024 finałowe konkursy odbędą się na wysokości 125 i 135 cm.

Punktem kulminacyjnym zawodów będzie konkurs Grand Prix o wysokości przeszkód 145 cm, rozegrany jako X Memoriał Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Wyniki konkursu zaliczane są do światowego rankingu FEI.

To wyjątkowe przedsięwzięcie, po raz pierwszy organizowane na Podkarpaciu, jest możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielu osób i organizacji.

Partnerami zawodów są: Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Burmistrz Strzyżowa Waldemar Góra, Starosta Strzyżowski Bogdan Zybura.

PARTNER

Sponsorami są: Fundacja Klub Jazdy Konnej „Zatoka” z prezesem Panem Lesławem Sarachmanem, Dwór Maria Antonina, Firma Gala oraz Uchwat Team.

Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Spodziewamy się przyjazdu najlepszych zawodników z Estonii, Łotwy, Litwy, Ukrainy, Słowacji, Czech, Węgier, Rumunii, Bułgarii i Polski.

Zawody będą transmitowane przez telewizję internetową KP Sport, TVP3 Rzeszów, Katolickie Radio Via i Radio Rzeszów.

AKTUALNOŚCI

Zawody Jeździeckie CSI** 2024 – Glinik Zaborowski